Obatae monumentis pertinentibus ad ensi Praelato... - Lot 10 - FW Auction

Lot 10
Estimation :
80 - 120 EUR
Obatae monumentis pertinentibus ad ensi Praelato Domestico et Patricio Romano et Josepho et Tabulis ex Aere ineidit proprÿl expensis Aetatis suae annon XXX. Chri Paire de gravures en noir. XVIIIème siècle. H: 76 cm - L: 52,5 cm, salissures, accidents
Mes ordres d'achat